אב וילדיו הותקפו בשכונת אבו טור: המשטרה סגרה התיק תוך יומיים

אב וילדיו היהודים נכנסו בטעות לשכונת אבו טור בירושלים, והותקפו על ידי עשרות פורעים שיידו לעברם אבנים. בנס נגרם נזק לרכב בלבד. האב הגיש תלונה במשטרה, אולם לאחר יומיים התיק נסגר בגלל "עבריין לא נודע". עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו "כל תקיפה באבנים חמורה ומהווה סכנת חיים ממשית. לא יתכן שתיק כזה ייסגר תוך פחות מ48 שעות".

אב ושלושת ילדיו הותקפו בשכונת אבו טור בירושלים. כ20 מפגעים יידו לעברם אבנים, אשר פגעו ברכב וניפצו את שמשותיו. האב התלונן במשטרה, אולם יומיים לאחר מכן נסגר התיק בסיבת "עבריין לא נודע". כעת מבקש עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו לקבל את חומרי החקירה על מנת להגיש ערר על סגירת התיק.

התקיפה אירעה לפני שבוע וחצי, בשעת אחה"צ. האב וילדיו, בני 6, 11 ו12 וחצי, נכנסו בטעות לרחוב 'המפקד' בשכונת אבו טור. בהמשך הרחוב נערים ערבים זיהו אותם כ'יאהוד', ואט אט התאספו סביבם כ20 מפגעים, שהחלו ליידות אבנים רבות על הרכב, כשבני המשפחה בתוכו.

באדיבות המצלם

רק לאחר רגעים ארוכים הצליח הנהג להיחלץ מהמקום. שמשת הרכב האחורית נופצה לחלוטין, הפח ניזוק ועוד. אך בנס לא נפגעו הנהג וילדיו.

הנהג הגיש תלונה במשטרה, אולם פחות מיומיים לאחר מכן גילה לתדהמתו כי התיק נסגר בעילת "עבריין לא נודע".

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו מתח ביקורת על התנהלות המשטרה "כל תקיפה באבנים חמורה ומהווה סכנת חיים ממשית, וודאי כאשר היא מתבצעת כלפי רכב בו שלושה ילדים קטנים. לא יתכן שתיק כזה ייסגר תוך פחות מ48 שעות".

כאמור, כעת מבקש עו"ד בלייכר את חומרי התיקה בתיק, בכדי לבחון הגשת ערר על סגירתו.

Call Now Button