בג"צ דחה ניסיון נוסף לעצור את הרס בית המחבל שרצח את יהודה גואטה הי"ד

חדשות

עקבו אחרינו

רשימת תפוצה

אם ברצונך להכנס לרשימת התפוצה שלנו אנא הרשם כאן:

מאמרים האחרונים

2 קטינים נעצרו במהלך פינוי מאחז ביצהר – שוטר מג"ב תועד מכה בנשקו בראש אחד מהמוחים כוחות גדולים של מג"ב, צה"ל ויס"מ מפנים החל משעות הבוקר המוקדמות מבנה במאחז סמוך ליישוב יצהר בשומרון. במהלך הפינוי עצרו הכוחות שני קטינים כבני 16 ו-14, בחשד להפרת צו שטח צבאי סגור. עו"ד נתי רום מסייע לעצורים מטעם ארגון חוננו. הפינוי החל בסמוך לשעה 6:00 בבוקר, והכוחות טרם הצליחו לפנות את אחד מהנערים אשר מתבצר באמצעות מתקן מיוחד במבנה. הכוחות פועלים במקום במשך שעות ארוכות עם כלי פריצה ומנסים לחלץ את הנער מהמתקן. מסביבם עשרות תושבים שבאו למחות כנגד הפינוי. התושבים מדווחים על אלימות מצד כוחות הביטחון. באחד מהמקרים תועד שוטר מג"ב מכה באמצעות נשקו את אחד מהתושבים שהגיעו למחות במקום. לפחות 3 מהתושבים נפגעו מאלימות כוחות הפינוי.

עו" ד חיים בלייכר "על כל מחבל לדעת שפעולתיו נגד אזרחי ישראל יביאו לחורבן ביתו"

נשיאת בימ"ש העליון, אסתר חיות, דחתה הערב (ד') ניסיון נוסף של המוקד להגנת הפרט לעצור את הרס בית המחבל שרצח את יהודה גואטה הי"ד בפיגוע הירי בצומת תפוח.

המוקד להגנת הפרט יחד עם משפחתו של המחבל הגישו בקשה לדיון נוסף, בה ביקשו כי בג"צ יקיים דיון נוסף ויעצור את הריסת הבית. בקשה שכאמור נדחתה על הסף הערב בידי נשיאת העליון.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמלווה את נפגעי העבירה מסר "טוב עשה בית משפט העליון שדחה מיד את הניסיון החוזר ונשנה של המוקד להגנת הפרט לחבל בפעילות ההרתעתית של צה"ל נגד הטרור האיסלאמי. על כל מחבל לדעת שפעולתיו נגד אזרחי ישראל יביאו לחורבן ביתו."

Call Now Button