בימ"ש: שלושת הקטינים מהאירוע בחברון ישוחררו ממעצר

בית המשפט קבע כי שלושת הקטינים שנעצרו בתקרית בחברון ישוחררו ממעצר. בדיון חשף עו"ד אביחי חג'בי – הפלסטיני מהאירוע שיתף תמונה של היטלר בדף הפייסבוק שלו

בימ"ש השלום בי"ם דחה את בקשת המשטרה להאריך ב-5 ימים את מעצרם של שלושת הקטינים החשודים במעורבות בתגרה בחברון בשבת האחרונה. הקטינים שוחררו למעצר בית למספר ימים ובערבות.

בדיון חשף עו"ד אביחי חג'בי כי הפלסטיני אשר התעמת עם היהודים באירוע, איברהים בדר, שיתף בדף הפייסבוק שלו תמונה של היטלר וזאת במחאה על מצעד שהתקיים בפריז לאחר אירוע הטרור במרכול "היפר כשר" בהשתתפות ראש הממשלה נתניהו ומנהיגים נוספים, עו"ד חג'בי ביקש מנציג המשטרה לבדוק את עברו הפלילי של הפלסטיני והאם היה בעברו שותף באירועים נוספים.

בהחלטה ציין שופט בימ"ש השלום אלעזר ביאלין כי חלקם של הקטינים באירוע אינו ברור וכי יש לקחת בחשבון את היות הקטינים תלמידים, בתקופת בגרויות וכי אין לפגוע יתר על המידה בהתקדמותם הלימודית.

עו"ד אביחי חג'בי שייצג מטעם ארגון חוננו מסר "מתחילת הדרך התבקשה המשטרה לבדוק את הרקע של המתלונן. מסתבר כפי שעולה מחשבון הפייסבוק שבבעלותו כי מדובר במתלונן שהתמימות רחוקה ממנו. מכל מקום בית המשפט הורה על שחרורם של החשודים דבר המעיד באופן חד משמעי על דלות הראיות."

עו"ד אביחי חג'בי. קרדיט : יח"צ

Call Now Button