האזינו : כך מאיים השב"כ על אנשי המאחזים

12.01.18

הקלטת שיחה שמתפרסמת היום חושפת כיצד מאיימים אנשי השב"כ על תושבי יהודה ושומרון "תקשיב טוב, זה חיים מהשב"כ, העיניים שלי עליכם, אני מציע לך ללכת הביתה" כך נפתחה שיחה שקיבל אתמול (ה') בשעות הערב עמיחי זוארץ בעת ששהה בעבודה בחנות חומרי הבניין בשילה בה עובד.

בשיחה נשמע איש שב"כ המזדהה כחיים, מאיים על זוארץ בשפת הרחוב "עמיחי, תקשיב זה חיים מהשב"כ. אני יודע שאתה מסתובב בצמתים. העיניים שלי עליכם. אני מציע לך ולכל החבורה ללכת לבית ולתת לנו לעשות את העבודה, אני מזהיר אותך אם יהיה לי את החשד הכי קטן אתה תמצא את עצמך מורחק בדיוק כמו אחיך." איים איש השב"כ על זוארץ, תוך שהוא מזכיר את אחיו של זוארץ אשר נמצא בהרחקה מנהלית משטחי יו"ש.

"תקשיב טוב, אל תנסה אותי אל תשחק איתי. אני יעיף אותך מהאזור, תעוף הביתה מיד, אתה תפסיד מזה, כדאי לך לעוף, אל תשחק אותה גבר, למה אתה תשלם על זה, שמעת?. עם כל המשחקים שלך אחרי שאתה תיהיה מורחק אתה תבכה על זה, יש לך יותר מה להפסיד מאחיך, גם עבודה וגם כל הגידולים והצאן ליד הבית שלך. אל תשחק משחקים. אתה תשלם על זה.

אם אתה תעשה את הדבר הכי קטן אתה תחטוף, הכי קטן, אל תשחק משחקים." המשיך איש השב"כ לאיים.

עמיחי זוארץ, תושב גוש שילה, כבן 28 ונשוי, עובד בחנות חומרי בניין וחקלאי, סיפר כי התפלא מאד מהשיחה "אני עובד בחנות ופתאום הוא מתקשר. הזוי, לא האמנתי שאיש שב"כ מאיים כמו אחרון העבריינים. עצוב שנרצח יהודי וחבר, והשב"כ עסוק בלאיים על יהודים."

עו"ד עדי קידר מהארגון אשר מסייע לזוארץ קורא לפטר את איש השב"כ "אנו רואים בחומרה את הדברים. פרצופם האמיתי של חוקרי השב"כ נחשף. אם כך הם פני הדברים בשיחה טלפונית אין לשער ולתאר מה קורה בחדרי חדרים. מדובר בהתנהגות עברינית ואלימה חסרת תקדים מפי עובד ציבור כלפי אזרח שלא ביצע כל עבירה. אנו דורשים מרה"מ שהוא הממונה להורות לאלתר פיטוריו של העברין. תוגש תלונה חמורה בהמשך ונדרוש למצות עמו את הדין בחומרה". מסר

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/363738

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים