הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל : פצועי התאונה נחקרים שוב במשטרה. עו"ד עדי קידר "תחושות קשות שבחקירה הזאת אין ניסיון לחקר האמת"

ארבעת הנערים, אשר נפגעו בתאונה הקשה, בה נהרג אהוביה סנדק ז"ל בעקבות ניגוח רכבו בידי שוטרים מימ"ר ש"י במהלך מרדף בבנימין, נחקרים בשעה זו שוב בימ"ר ת"א.

הנערים, הוזמנו לחקירה נוספת כ-4 חודשים לאחר האירוע. נציין כי השוטרים החשודים בהרג אהוביה ז"ל, הוחזרו לשרות פעיל בימ"ר ש"י וחזרו לשטח, וטרם התקבלה החלטה בתיק החקריה כנגדם.

לאחרונה במהלך דיון אצל שופט בימ"ש השלום בירושלים, אשר מונה לבקשת משפחת סנדק לחקור את נסיבות מותו של אהוביה ז"ל, נחשף כי בכוונת הפרקליטות להביא חוות דעת נוספת של מומחים, בכדי לבחון את נסיבות התאונה בין רכב הבלשים, לרכב הנערים. נזכיר כי בחוות דעת של מומחה לשיחזור תאונות מטעם המשפחה, נקבע באופן חד משמעי כי רכב השוטרים הוא שנגח את רכב הנערים, דבר שהביא להתהפכות הרכב ולמותו של אהוביה ז"ל.

הפצועים בבית החולים לאחר התאונה 

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר מייצג את הנערים מסר "‏הזמנת הצעירים והנערים לחקירה נוספת היום, מחזקת את התחושות הקשות, ואת ההתנהלות הבעייתית של אותו צוות שהוקם בחקירה הזאת. במקום לחקור ולבחון את אשמתם של השוטרים, ממשיכה המשטרה לחקור דווקא את הצעירים שנפגעו בתאונה, בטח שחקירה נוספת בחלוף זמן כל כך ארוך אין לה שום משמעות, וזה רק מחזק את התחושות הקשות שבחקירה הזאת אין ניסיון לחקר האמת. אנחנו מקווים ומצפים שיערך שינוי מגמה בנושא הזה."

Call Now Button