הריגת הנער בתאונה: השוטרים נחקרים – חקירת הפצועים הוצאה מימ"ר ש"י

עו"ד עדי קידר "התנהלותם הקיצונית של ימ"ר ש"י היא לא רק בנהיגה הפוחזת אתמול במהלך המרדף, אלא במהלך כל השנים הללו שהם עסוקים אך ורק במרדף נגד יהודים"

ארבעת פצועי התאונה המחרידה בבנימין בה נהרג הנער אהוביה סנדק ז"ל לאחר ששוטרים ניגחו את רכבו במהלך מרדף משטרתי, יובאו בשעה 11:30 לדיון בבימ"ש השלום בפ"ת.

החקירה בעניינם של הפצועים הועברה מימ"ר ש"י לימ"ר ת"א, וזאת בעקבות פתיחה של המחלקה לחקירות שוטרים בחקירה כנגד שוטרי ימ"ר ש"י המעורבים בהריגתו של הנער בתאונה.

את הפצועים ייצגו עו"ד נתי רום ועו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר צפויים לדרוש בדיון את שחרורם של הנערים.

"פצועי התאונה המחרידה עדיין מוחזקים במעצר על ידי משטרת ישראל. מדובר בארבעה צעירים חלקם קטינים, שעברו טראומה קשה ביותר" אומר עו"ד קידר.

קידר סיפר על העברת התיק מימ"ר ש"י ליחידה אחרת "התבשרנו שתיק החקירה הועבר מימ"ר ש"י לימ"ר ת"א, כולנו תקווה וציפייה כי העברת התיק לידיים נטרליות תוביל לשחרור מהיר ומיידי של החשודים, ואולי גם תחזיר את הפרופורציות של חקירת תיקים בכלל לידיים נטרליות.

להבדיל מימ"ר ש"י שהתנהלותם הקיצונית היא לא רק בנהיגה הפוחזת אתמול במהלך המרדף, אלא במהלך כל השנים הללו שהם עסוקים אך ורק במרדף נגד יהודים ולצערי גם בעקיפין מחזקים את הטרור, שכלפיו אין שום תגובה. מקווים שהפרופורציות יוחזרו ויביאו לשחרורם של הילדים הללו שצריכים בראש ובראשונה להתאבל על מות חברים." הוסיף קידר.

מצ"ב סינק של עו"ד קידר:

Call Now Button