טירוף: רבע שעה לפני האירוסין של המורחק המנהלי – אלוף פיקוד מרכז ביטל את האישור לאירוע

רבע שעה לפני האירוסין של המורחק המנהלי – אלוף פיקוד מרכז ביטל את האישור לאירוע

אביו: "תתביישו לכם לשלוח דבר כזה רבע שעה לפני אירוע – רשעות וטיפשות גדולה"

אלוף פיקוד מרכז תמיר ידעי ביטל היתר שניתן למורחק מנהלי להגיע לאירוע האירוסין שלו בשומרון רבע שעה לפני היציאה לאירוע.

המורחק, אשר היה צפוי להתארס אמש (א') באירוע ביישוב בשומרון, בביתה של ארוסתו, הגיש לפני כשבוע בקשה מסודרת בה ביקש היתר מיוחד לקיים את האירוע. אלוף הפיקוד אישר את כניסתו של המורחק לשומרון בנסיעה ישירה ולשעות קצובות.

להפתעת המורחק ובני משפחתו אתמול, רבע שעה בלבד לפני היציאה לאירוע קיבלו מכתב אשר מבטל באופן פתאומי את ההיתר לקיום האירוע!

אביו של המורחק הגיב בחריפות: "בושה וחרפה לקבל במדינת העם היהודי צו דרקוני ואנטישימי כזה. לא היה כדבר כזה! פשוט תתביישו לכם לשלוח לי דבר כזה, רבע שעה!! לפני שיוצאים למסיבת אירוסין.

זה מזכיר לי גזרות של השונאים הגדולים של עמ"י, חשבתי שכבר סיימנו איתם. אתם לא מבינים שבתפיסה העקומה שלכם אתם רק מרחיקים את הנוער מאהבת המדינה היקרה שלנו. רשעות שאין כמוה, וטיפשות גדולה"

תמיר ידעי. צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל ארגון חוננו אשר מסייעים לצעיר מסר "שיטת הצווים המינהליים היא רעה חולה תמיד. הציבור עדיין לא הפנים אותה כי הם עדיין לא הגיעו אל האיש ברחוב, אבל המדרון חלקלק ותלול מאד. הפעם התופעה יצאה מכל פרופורציה.
מי יעצור את האנרכיה המגעילה והאכזרית הזו?"

ח"כ בצלאל סמוטריץ הגיב אף הוא לביטול האירוע "ביטול היתר לאירוע אירוסין של צעיר יהודי בשומרון דקות לפני היציאה לאירוע הוא איוולת. התנהלות גורמי הביטחון בסוגיית צווי ההגבלה כנגד נערים יהודים צריכה להטריד כל מי שזכויות אדם חשובות לו."

לכתבה באתר y-net

Call Now Button