מחר יתקיים הדיון בעניין המחבלים שזרקו בקת"בים לביתו של אריה קינג

מחר (ב') יתקיים דיון תשובה לאישומים שהוגשו נגד המחבלים הקטינים שהשליכו בקבוקי תבערה לעבר ביתו של אריה קינג בירושלים. בדיון, שיתקיים בדלתיים סגורות, תחליט השופטת האם לאשר את בקשתו של קינג לנכוח בדיונים כנפגע עבירה. 29/06, 8:45, ביהמ"ש המחוזי לנוער, ירושלים.

מחר (ב') יתקיים דיון תשובה לאישומים בעניינם של שלושת המחבלים שהשליכו בקבוקי תבערה לעבר ביתו של אריה קינג, סגן ראש עיריית ירושלים, בשכונת מעלה הזיתים בעיר. בדיון, שיתקיים בדלתיים סגורות, תחליט שופטת ביהמ"ש המחוזי ירושלים לנוער, דנה כהן לקח, האם להיעתר לבקשתו של קינג לנכוח בדיונים כנפגע עבירה ולעקוב מקרוב אחר ההליך המשפטי.

נזכיר כי לפני כחודש וחצי בשעת לילה מאוחרת השליכו חמישה מחבלים שונים בקבוקי תבערה לעבר ביתו של קינג. הבקבוקים פגעו במרפסות הבניין, בקירות, בריהוט גינה ועוד. תושבי הבניין השתלטו על האש ובנס לא היו נפגעים בנפש, אולם חלק מדיירי הבניין לקו בחרדה.

שלושה מתוך חמשת המחבלים נעצרו על ידי מסתערבים שהיו במקום, והוגשו נגדם כתב אישום. קינג ושכניו חשו בתחילה הקלה בזכות הידיעה כי המחבלים נלכדו, אולם הופתעו לגלות כעבור מספר ימים כי המחבלים הינם קטינים אשר שוחררו למעצר בית, ושוב נמצאים בקרבה לביתם.

        אריה קינג          צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בכדי להמשיך ולוודא כי ימוצה הדין עם המחבלים פנה קינג לארגון חוננו, ועו"ד חיים בלייכר הגיש בקשה לבית המשפט המחוזי לנוער בירושלים כי יאפשר לקינג לנפגעי העבירה למצות את זכויותיהם ולנכוח בדיונים בעניינים של המחבלים. כאמור, בדיון שיתקיים מחר תידון בקשתו של קינג, והוא ועו"ד חיים בלייכר יגיעו לבית המשפט.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את אריה קינג כנפגע עבירה מסר " נפגעי העבירה שיגיעו למשפט בקלות היו יכולים להיות ח"ו במצב שלא יכלו להגיע לשום מקום, אם היתה מתממשת כוונתם הרצחנית של המחבלים. אנחנו דורשים להיות בבית המשפט זאת על מנת לעקוב אחרי ההליכים ולדרוש את מיצוי הדין המלא עם המחבלים".

Call Now Button