משלוחן בן מיעוטים תקף קטין ברחוב ללא סיבה

בן מיעוטים אשר עובד בשירות משלוחים תקף קטין ללא כל סיבה. התקיפה שהתרחשה ברחוב, תועדה על ידי מצלמות האבטחה של השכנים. עו"ד חיים בלייכר מחוננו פנה בדרישה למשטרה "יש לנקוט ביד קשה כדי למגר תופעה זו"

עו"ד חיים בלייכר מחוננו פנה במכתב למחלקת חקירות בתחנת עוז של משטרת ישראל בדרישה לעצור בני מיעוטים שעובדים כמשלוחנים בשופרסל בשל תקיפה ללא סיבה של קטין, כבן 13 על ידי אחד מהם, בעת שצעד ברחוב.

במכתב תיאר את השתלשלות האירועים "בתאריך 22/12/2020 בירושלים הותקף מרשי בידי בן מיעוטים אשר עובד כמשלוחן של שופר-סל דיל. מרשי הלך עם חברו ברחוב הסמוך לביתו. באותה עת עמדו על הכביש שני רכבי משלוחים של שופר- סל דיל. ברכבים היו כחמישה בני מיעוטים שעבדו במשלוח מזון. לפתע שמע מרשי את אחד מבני המיעוטים צועק משהו לחברו".

מיד לאחר מכן הבחין הקטין בחשוד רץ לעברו על המדרכה. "החשוד הגיע למרשי והכה בחזה של מרשי והמשיך בריצתו, כל זאת ללא כל סיבה מעבר להיותו של מרשי יהודי. מרשי חזר לביתו ב"הלם" וסיפר להוריו את אשר ארע" כתב עו"ד בלייכר.
אביו של הנער השיג תיעוד מצלמות של שכנים במקום. במכתב ציין זאת עו"ד בלייכר ואמר "בשולי הצילום ניתן לראות את התקיפה. כמו כן נער ששמע את הצעקות יצא וצילם את רכביהם של החשוד וחבריו. מרשי הלך עם אביו להתלונן בתחנתכם והעביר אליכם את הצילומים שהשיג".

עו"ד בלייכר כתב כי מדובר בתקיפה אנטישמית חמורה ודרש "יש לנקוט ביד קשה כדי למגר תופעה זו. אבקש לעשות מאמצים כדי להביא את החשוד וחבריו לדין. מאחר ומדובר בתקיפה לאומנית ללא כל התגרות מקדימה ניתן לשער שאין זה מקרה יחיד של תקיפה בה מעורבים החשודים.

כמו כן הוסיף בסיום המכתב "מאחר שהחשוד וחבריו עובדים כ"משלוחנים" בשופר-סל ויש להם גישה חופשית לבתים מתעצמת ביותר חשיבות חקירתם ומעצרם של החשוד וחבריו. אבקש לעדכן את הח"מ בהקדם במעצר חשודים והעברת התיק לפרקליטות".

Call Now Button