משפחתו של הנרצח דסטאו ביסטאי זועמת: החשוד ברצח שוחרר למעצר בית המשפחה: "מחדל ענק, הפקרתם אותנו בשטח – דמו של אבינו רותח מהאדמה"

חדשות

עקבו אחרינו

רשימת תפוצה

אם ברצונך להכנס לרשימת התפוצה שלנו אנא הרשם כאן:

מאמרים האחרונים

2 קטינים נעצרו במהלך פינוי מאחז ביצהר – שוטר מג"ב תועד מכה בנשקו בראש אחד מהמוחים כוחות גדולים של מג"ב, צה"ל ויס"מ מפנים החל משעות הבוקר המוקדמות מבנה במאחז סמוך ליישוב יצהר בשומרון. במהלך הפינוי עצרו הכוחות שני קטינים כבני 16 ו-14, בחשד להפרת צו שטח צבאי סגור. עו"ד נתי רום מסייע לעצורים מטעם ארגון חוננו. הפינוי החל בסמוך לשעה 6:00 בבוקר, והכוחות טרם הצליחו לפנות את אחד מהנערים אשר מתבצר באמצעות מתקן מיוחד במבנה. הכוחות פועלים במקום במשך שעות ארוכות עם כלי פריצה ומנסים לחלץ את הנער מהמתקן. מסביבם עשרות תושבים שבאו למחות כנגד הפינוי. התושבים מדווחים על אלימות מצד כוחות הביטחון. באחד מהמקרים תועד שוטר מג"ב מכה באמצעות נשקו את אחד מהתושבים שהגיעו למחות במקום. לפחות 3 מהתושבים נפגעו מאלימות כוחות הפינוי.

אימן אבו סיף, החשוד ברצח דסטאו ביסטאי ז"ל ברמלה, בימי הפרעות בעיר לפני מספר חודשים, שוחרר הבוקר (ב') ממעצר. משפחתו של הנרצח זועמת על השחרור וטוענת כי מדובר במחדל של רשויות החקירה, וכי החקירה חייבת לעבור לשב"כ.

אמש, כמוצא אחרון, פנתה המשפחה לראש השב"כ נדב ארגמן, בבקשה כי השב"כ יכנס לחקירה, בין השאר כתבה המשפחה לראש השב"כ כי המשטרה נחושה וברורה שתפסו את הרוצח, אך בשל קושי ראייתי הוא צפוי להשתחרר, וכי בידי השב"כ הכלים להביא לפיענוח הפיגוע.

הבוקר לאחר השחרור מסרה המשפחה "במשך חודשים רשויות האכיפה והמדינה נתנו את הרושם שהם עובדים על התיק ברצינות. היום גילנו שבעצם הולכנו שולל ושום דבר רציני לא נעשה לפענוח התיק. המחדל בתיק הזה התחיל מרגע האירוע, וממשיך עד היום. למשטרה אין את הכלים לפענח את הפיגוע, ורה"מ והרשויות מסרבים להעביר את החקירה לשב"כ, שביכולתו להביא לכתב אישום כנגד החשוד.

היום אנחנו מבינים יותר מאי פעם שאתכם לא מעניין באמת מה המשפחה השכולה עוברת הרי מדובר בעוד רצח ממשפחה אתיופית ולא ממש משקיעים מאמצים ומשאבים כדי להביא לכדי לכידת החשודים.
מתעתעים במשפחה וגורמים לסבל עוד יותר גדול", דברי המשפחה.

עוד הוסיפו במשפחתו של ביסטאי "אבל אתם טועים, אנחנו נמשיך במאמציאנו הכבירים עד שהרוצחים המתואבים שרצחו את אבינו האהוב יתפסו וישבו מאחורי סורג ובריח. אנחנו מתביישים בכם כל גורמי האכיפה וממשלת ישראל. הפקרתם אותנו בשטח – דמו של אבינו רותח מהאדמה. אתם הולכים להנות בחג בחיק משפחותיכם ואת החג שלנו הרסתם. לעולם לא נשתוק ולא ננוח עד שהצדק ייעשה", מסרו .

Call Now Button