משפחת ביסטאי: "דמו של אבינו מבעבע – אנחנו מפסיקים לשתוק"

חדשות

עקבו אחרינו

רשימת תפוצה

אם ברצונך להכנס לרשימת התפוצה שלנו אנא הרשם כאן:

מאמרים האחרונים

2 קטינים נעצרו במהלך פינוי מאחז ביצהר – שוטר מג"ב תועד מכה בנשקו בראש אחד מהמוחים כוחות גדולים של מג"ב, צה"ל ויס"מ מפנים החל משעות הבוקר המוקדמות מבנה במאחז סמוך ליישוב יצהר בשומרון. במהלך הפינוי עצרו הכוחות שני קטינים כבני 16 ו-14, בחשד להפרת צו שטח צבאי סגור. עו"ד נתי רום מסייע לעצורים מטעם ארגון חוננו. הפינוי החל בסמוך לשעה 6:00 בבוקר, והכוחות טרם הצליחו לפנות את אחד מהנערים אשר מתבצר באמצעות מתקן מיוחד במבנה. הכוחות פועלים במקום במשך שעות ארוכות עם כלי פריצה ומנסים לחלץ את הנער מהמתקן. מסביבם עשרות תושבים שבאו למחות כנגד הפינוי. התושבים מדווחים על אלימות מצד כוחות הביטחון. באחד מהמקרים תועד שוטר מג"ב מכה באמצעות נשקו את אחד מהתושבים שהגיעו למחות במקום. לפחות 3 מהתושבים נפגעו מאלימות כוחות הפינוי.

משפחת בסיטאי, שאבי המשפחה דסטאו ז"ל נרצח במהלך פרעות סביב מבצע 'שומר החומות' ברמלה, מעלה הילוך במאבק לתפיסת רוצחיו ותגיע להפגנה מול משרד ראש הממשלה שם תדרוש כי יורה לשב"כ לחקור את הרצח "המשטרה ממשיכה לזלזל בתיק ולטייח".

משפחת ביסטאי, שאבי המשפחה דסטאו ז"ל נרצח במהלך פרעות 'שומר החומות' בעיר רמלה, מעלה הילוך במאבק למען תפיסת רוצחיו והעמדתם לדין. המשפחה דורשת מראש הממשלה נפתלי בנט להורות לשב"כ לחקור את הרצח, בכדי להביא ללכידת הרוצחים.

"דמו של אבינו דסטאו מבעבע", אומרים בני המשפחה, "אנחנו מפסיקים לשתוק ודורשים מראש הממשלה נפתלי בנט להורות במיידי לשב"כ לחקור את הרצח. לא יכול להיות שהתרחש פיגוע דריסה לאומני, בו נרצח אזרח ישראלי רק בשל היותו יהודי חובש כיפה, והמשטרה ממשיכה לזלזל בתיק ולטייח את הרצח המזעזע. נמשיך לפעול עד שרוצחיו של אבינו יועמדו לדין, ועד שהצדק ייצא לאור", הוסיפה המשפחה.

בשבוע הבא תקיים המשפחה הפגנת מחאה מול משרד ראש הממשלה בירושלים תחת הכותרת "דמו של דסטאו אינו הפקר". במודעה נכתב כי "דסטאו הי"ד נרצח בפיגוע דריסה, בימי פרעות שומר החומות. דמו של דסטאו אינו הפקר! תפסו את רוצחי אבינו דסטאו!", וכן פניה לראש הממשלה "הורה במיידי על כניסת השב"כ לחקירת תיק הרצח של אבינו דסטאו ביסטאי. מש' דסטאו יוצאת למאבק על הצדק! בואו למחות איתנו על העוול! בואו לדרוש צדק לדסטאו!".

ההפגנה תתקיים ביום שלישי הקרוב, 5/10/21 בשעה 10:00 מול משרד ראש הממשלה בירושלים. הסעות יצאו מהערים רמלה, רחובות, אשדוד וחדרה-נתניה.

עד כה נחקרו שני חשודים בחשד לרצח דסטאו ז"ל, אשר שוחררו מחוסר ראיות. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המלווה את משפחת ביסטאי כנפגעי עבירה מסר "מדובר ברצח מכוון כנגד יהודי והפקרתו להתבוסס בדמו. לא יתכן שרוצחיו המסוכנים ממשיכים להסתובב חופשי. יש לעשות הכל בכדי ללכוד את הרוצחים ולהעמידם לדין, דמו של יהודי במדינת ישראל אינו הפקר".

נזכיר כי דסטאו ביסטאי ז"ל בן ה-74 נפגע על ידי רוכבי אופניים חשמליים במהלך מבצע שומר החומות. לפי עדויות הנוכחים פגעו בו הרוכבים בכוונה תחילה, ניסו לחזור ולדרוס את הנוכחים בתחנה ולאחר מכן נמלטו מהמקום. כשלושה שבועות לאחר מכן נפטר ביסטאי מפצעיו.

Call Now Button