משפחת סנדק תקיים היום אירוע המוני לזכר אהוביה ז"ל – במקום בו נהרג

היום יום העצמאות תקיים משפחת סנדק אירוע המוני לזכרו של אהוביה ז"ל, ב'מעלה אהוביה' – המקום בו נהרג. המשפחה מזמינה את כל עם ישראל להצטרף. אביו של אהוביה ז"ל "בואו נתחבר לנקודה הזו דווקא ביום העצמאות". היום החל משעה 11:00, ב'מעלה אהוביה'.

משפחתו של הנער אהוביה סנדק ז"ל שנהרג במהלך מרדף משטרתי תקיים היום, יום העצמאות אירוע ענק לזכרו. האירוע יתקיים ב'מעלה אהוביה', נקודת התיישבות שנבנתה במקום בו נהרג, ואליו מוזמן עם ישראל כולו.

"עם ישראל יקר ואהוב! ביום העצמאות הזה נפגש כולנו במעלה אהוביה- במקום שבו אהוביה עלה סערה השמיימה", נכתב בהזמנה. בהמשך תואר בכאב "נסתרות דרכי ה' – אנחנו באמונה שלימה שכל מה שקורה לאדם פה בעולם הזה זה לטובה. כשכולם בוכים רבי עקיבא צוחק. זו תמצית חייו של אהוביה, שלקח את המציאות ברצינות אך בקלות".

עוד נכתב "אז היום יותר מתמיד נלך לחגוג יחד ב"מעלה אהוביה"- ונקדש את שם ה' ונכריז בקול זו ארצינו, זו מורשתינו, ופה עתידנו. בואו בשמחה עם הילדים נחזק ונתחזק". בהזמנה צויין כי מדובר במקום ללא תשתיות, ועל כן יש להצטייד במים רבים.

במקום צפוי להתקיים הפנינג ובו דוכני מכירה, הצגה לילדים, הפעלות כגון בועות סבון, ציורי פנים, יצירה, אפיית פיתות ועוד. הפעילות מותאמת למשפחות.

אביו של אהוביה ז"ל, אברהם, הזמין את כל עם ישראל להצטרף "עם ישראל עם יקר, כולם מוזמנים למעלה אהוביה ביום העצמאות בשעה 11:00. אהוביה היה ילד שראה את הבלבול שעם ישראל נמצא בו, את חוסר האמונה שלנו בעצמנו, בטוב הנפלא שיש בנו, ורצה להביא קו של בהירות ברורה של אהבת הארץ, של החיבור לקודש.

על זה הוא מסר את חייו, ועל זה הוא עלה עקדה השמימה, שם במעלה אהוביה. בואו נתחבר לנקודה הזו דווקא ביום העצמאות, ונפיץ סביב את המסר החד והברור הזה".

Call Now Button