ניסיון לינץ' בסמוך לכוכב השחר – רועה צאן יהודי הותקף קשות בידי קבוצת מחבלים

24.07.17

רועה צאן יהודי הותקף בשעות הבוקר בסמוך לישוב כוכב השחר בבנימין בעת שרעה את צאנו בסמוך ליישוב.

מפרטים ראשונים עולה שהתקיפה החלה בעת שהרועה, צעיר כבן 19, רעה את עדר הכבשים שלו כבכל יום בסמוך ליישוב, וככל הנראה נקלע למארב מתוכנן של מחבלים אשר המתינו לו במקום. המחבלים החלו לידות לעברו ולעבר העדר אבנים מהרכס מעליו, בשלב מסוים אחד מהמחבלים שלף סכין והחל להתקרב לרועה ולעדר. הרועה הזעיק עזרה, רכב של תושבים מהיישוב אשר הגיע למקום על מנת לסייע לרועה הותקף גם הוא באבנים ושמשות הרכב נופצו, ורק לאחר שהגיעו אנשים נוספים חדלו זריקות האבנים והתוקפים נסו מהמקום.

הרועה נפצע מאבנים בחזהו, בידו ובראשו, ופונה למיון לבית החולים הדסה הר הצופים. כוחות צה"ל שהגיעו למקום עצרו שניים מהתוקפים, אזקו אותם ומסרו אותם לשוטרים מתחנת בנימין שהגיעו למקום, שבהמשך שחררה אותם!

עו"ד חיים בלייכר מהמחלקה האזרחית בארגון אשר מייצג את הרועה כנפגע עבירה, הגיע כעת לתחנת המשטרה בבנימין וסיפר "מדובר בארוע חמור, בו מרשי, יהודי כבן 19, הותקף בצורה קשה, ממארב מתוכנן בידי מספר רב של תוקפים, וניצל בנס. הגעתי לתחנת המשטרה בכדי לוודא שמשטרת ישראל תעשה את מרב המאמצים בכדי למצות את מלוא חומרת הדין עם התוקפים וכן תאתר את כלל המעורבים בארוע".

בתמונות: פגיעת הראש של הרועה ורכב התושב שהגיע לחלץ את הרועה.

התמונה של ‏ארגון חוננו - הדף הרשמי‏.
התמונה של ‏ארגון חוננו - הדף הרשמי‏.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים