עובדים ערבים בסניף יוחננוף תקפו לקוח ברמת השרון

חדשות

עקבו אחרינו

רשימת תפוצה

אם ברצונך להכנס לרשימת התפוצה שלנו אנא הרשם כאן:

מאמרים האחרונים

2 קטינים נעצרו במהלך פינוי מאחז ביצהר – שוטר מג"ב תועד מכה בנשקו בראש אחד מהמוחים כוחות גדולים של מג"ב, צה"ל ויס"מ מפנים החל משעות הבוקר המוקדמות מבנה במאחז סמוך ליישוב יצהר בשומרון. במהלך הפינוי עצרו הכוחות שני קטינים כבני 16 ו-14, בחשד להפרת צו שטח צבאי סגור. עו"ד נתי רום מסייע לעצורים מטעם ארגון חוננו. הפינוי החל בסמוך לשעה 6:00 בבוקר, והכוחות טרם הצליחו לפנות את אחד מהנערים אשר מתבצר באמצעות מתקן מיוחד במבנה. הכוחות פועלים במקום במשך שעות ארוכות עם כלי פריצה ומנסים לחלץ את הנער מהמתקן. מסביבם עשרות תושבים שבאו למחות כנגד הפינוי. התושבים מדווחים על אלימות מצד כוחות הביטחון. באחד מהמקרים תועד שוטר מג"ב מכה באמצעות נשקו את אחד מהתושבים שהגיעו למחות במקום. לפחות 3 מהתושבים נפגעו מאלימות כוחות הפינוי.

אירוע חריג ברמת השרון. עובדת ערבייה בסניף יוחננוף בעיר סרבה להעניק שרות משלוחים ללקוחה כבת 80 "כיוון שהיא יהודייה", לקוח שתעד את האירוע הותקף קשות בידי עובדים ערבים בסניף

תושב רמת השרון, הותקף לפני זמן קצר בידי עובדים ערבים בסניף יוחננוף ברמת השרון. מאבטחים ולקוחות נוספים בסניף חילצו את התושב מהערבים. כעת התושב מגיש תלונה כנגד העובדים בתחנת המשטרה ברמת השרון.

האירוע החל כאשר אחת מהעובדות הערביות בסניף, סרבה להעניק משלוח ללקוחה כבת 80 בסניף, התושב העיר לה ובתגובה היא אמרה כי היא מסרבת לתת לה שרות "כיוון שהיא יהודייה", התושב החל לתעד את האירוע ואז העובדת ולאחריה עובדים ערבים נוספים החלו לתקוף את התושב. מאבטחים בסניף ולקוחות הגנו על התושב, המשטרה עיכבה את העובדת התוקפת, אך עובדים נוספים שתקפו את הלקוח טרם נעצרו.

Call Now Button