עצורים בפינוי המאחז שהוקם לזכר אהוביה סנדק ז"ל

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל חוננו "הרס מזעזע, מטריד וחותך בבשר. שלטון הפקידים ביו"ש – המינהל והימ"ר הם המנהלים. לא הממשלה ולא מדינת ישראל אשר היא הריבון."

כוחות גדולים של מג"ב, משטרה, צבא ומינהל אזרחי מפנים בשעה זו את המאחז "מעלה אהוביה" שהוקם במקום בו נהרג אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטרים, בסמוך לבסיס בעל חצור בבנימין.

במקום דווח עד כה על שלושה עצורים במחאה על ההרס. עו"ד מארגון חוננו מסייע לעצורים.

הגבעה הוקמה לפני ארבעה חודשים, במקום בו נהרג אהוביה סנדק ז"ל כתוצאה מניגוח של רכב משטרתי ברכבו והיוותה גלעד לזכרו.
הוריו של אהוביה סנדק הגיבו להרס הבוקר: "אנו קמים היום לבוקר קשה. הלב נקרע. ילד מתוק ומופלא נרצח על ידי המשטרה כתוצאה מניגוח הרכב המשטרתי ברכבו, והשוטרים עדיין מסתובבים חופשי".
"במקום שבו בוצע הרצח הוקם גלעד אוהל ודיר עיזים לזכר הילד- כאות להמשך דרכו, דרך של אהבת הארץ, ארץ הקודש אהובתנו, הקרקע של חיינו כאומה. והינה הבוקר הגיעו כוחות משטרה ופינו בברוטליות את המקום".
"הייתכן שאויבנו בונים בניינים ללא הרף בשטחי c והצבא לא
פועל כנגדם, וכאשר יהודי מקים גלעד לזכר בנו כך קורעים את ליבו??
האם שכחנו מי אח ומי אויב? האם שכחנו להיות נאמנים לעצמנו במקום לאויבנו?", זעקו הוריו.

על פי הדיווחים מהשטח, השוטרים משתמשים באלימות כנגד המוחים. הכוחות הגיעו למקום עם 6 משאיות מנוף להחרמת הציוד. במקום בית משפחה, מספר מבנים של רווקים, דיר עיזים וחקלאות.

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל חוננו הגיב להרס "הרס מזעזע, מטריד וחותך בבשר. הדם של אהוביה ז"ל, עדיין מבעבע, ובמקום שנגדעו החיים, והנוער האהוב, יחד עם משפחה מחבריו של אהוביה ז"ל אשר עברה לגור במקום והחליטו לבנות חיים חדשים, התיישבות ופריחה – כעת ישנו הרס, לאן הגענו?
לצערנו שלטון הפקידים ביו"ש – המינהל והימ"ר הם המנהלים. לא הממשלה ולא מדינת ישראל אשר היא הריבון.
וכפי שראינו לאחרונה בערוץ 13 – המינהל האזרחי כבר לא שלנו."

Call Now Button