קטין הותקף קשות ע"י שוטר אשר שבר את ידו

02.03.17

קטין כבן 14 הותקף הבוקר (ה') קשות בידי שוטר מימ"ר ש"י בסמוך לכוכב השחר. כתוצאה מהתקיפה נפצע הקטין ופונה בליווי שוטרים לבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים שם אובחן כי ידו נשברה כתוצאה מהתקיפה.

בבית החולים סרבו השוטרים לקטין להודיע להוריו כי הוא פונה לבית החולים אמנם עוברים ושבים סייעו לו ופנו לארגון אשר מיד דיווח למשפחתו ושלח עו"ד לבית החולים. לאחר מספר שעות שוחרר הנער מבית החולים ונלקח ע"י השוטרים למעצר בחשד לתקיפת שוטרים. בשעה זו עו"ד זאב וולף מהארגון הגיש ערר דחוף לבימ"ש השלום בירושלים בבקשה להורות על שחררו.

האירוע החמור התרחש הבוקר, בגבעת הבלאדים הסמוכה ליישוב כוכב השחר. תושבי המקום סיפרו "הבוקר הגיעו מספר שוטרים למקום, כחלק מהתנכלויות נשנות וחוזרות כלפינו, הם נכנסו למגורים ודרשו תעודות זהות מהנערים, ביקשנו מהם לצאת מהמקום בתגובה הם החליטו לעצור את אחד הנערים." סיפרו.

"שוטר בשם עופר רביבו תפס את הנער והחל למשוך אותו בחוזקה, נער אחר פנה אליו ואמר לו בלי אלימות, בתגובה החל השוטר עופר רביבו לתקוף את הנער בחוזקה, הפיל אותו על הקרקע, בעט בו בעוד הנער צורח מכאבים, וצועק לו שברת לי את היד. לאחר מכן הם אזקו את הנער ועצרו אותו. השוטר פשוט איבד את העשתונות והתנהג בטרוף" תיאר התושב.

מדובר באירוע תקיפה חמור של קטין בידי שוטר שקימות כנגדו כבר מספר תלונות על תקיפות בכוונתנו להגיש מח"ש ותביעה בעניין ולמצות את הדין עם השוטר האלים.

עו"ד משה פולסקי שביקא את הנער בבית החולים מסר כי " מדובר במעצר שווא לחפות על האלימות המשטרתית. הנער לא עשה דבר, שוטר אלים ריסק את ידו בברוטליות, מי שהיה צריך למצוא עצמו הערב במעצר זהו השוטר ולא הנער".

ח"כ בצלאל סמוטריץ אשר מסייע במקרה מסר " הסרטון והתמונות מטרידים מאוד ואמורים להדיר שינה מעיני כל מי שהדמוקרטיה וזכויות האדם יקרים לו. האלימות המשטרתית היא נגע שצריך לבער. שוטרים אלימים צריכים לשבת מאחורי סורג ובריח. אני קורא למפכ"ל ולשר לבט"פ לחקור את המקרה הזה במהירות וביעילות ולמצות את מלא חומרת הדין עם השוטרים שסרחו."

בתמונות: תקיפת הנער על ידי השוטר האלים.
צילום: ארגון חוננו.

התמונה של ‏ארגון חוננו - הדף הרשמי‏.
התמונה של ‏ארגון חוננו - הדף הרשמי‏.
התמונה של ‏ארגון חוננו - הדף הרשמי‏.

תגובה אחת “קטין הותקף קשות ע"י שוטר אשר שבר את ידו

  1. מותי

    אני מאמין שאים היית ה בארץ ישראל ממשלה ימנית לא היו קורים כל הדברים הרעים שקורה פה . אים כל הדברים הרעים האלו קורים אז זה סימן שיש כאן שמאל ששלוט ץ הפיתרון היחיד להכל זה ממשלה ימנית . אני לא יודע מי יסכים עים התגובות אלו שאני רושם אבל זה מה שנכון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים