שערוריה: המשטרה מיהרה לחקור את היהודי שהותקף, בעודו מאושפז במחלקת טיפול נמרץ

צעיר יהודי הותקף בידי ערבי כשעשה את דרכו לכותל המערבי, הוא פונה לבי"ח במצב קשה ואושפז במחלקת טיפול נמרץ, אולם הדבר לא הפריע למשטרה אשר החליטה לחקור אותו בעיצומו של חג כחשוד בתקיפת הערבי, לא פחות!

במשטרת מרחב דוד החליטו שלא להמתין אף רגע ומיהרו להגיע לבית החולים הדסה עין כרם שם אושפז הפצוע, תחילה גבה חוקר משטרה עדות מהבחור אשר תיאר את התקיפה, אולם כעבור מספר שעות, בעיצומו של חג השבועות, הגיעו שוב חוקרי המשטרה למחלקת טיפול נמרץ, הפעם בכדי לחקור את הפצוע באזהרה בחשד שתקף את הערבי באמצעות גז פלפל, וזאת לאור טענת התוקף.

"לא יתכן כי בכל עימות בין יהודים לערבים, המשטרה מיד מאשימה את היהודים, כביכול אנחנו עדיין בתקופת המנדט הבריטי", אמרו הבוקר בחוננו, "חוסר הרגישות זועק לשמיים כאשר לא ממתינים אף רגע וחוקרים באזהרה פצוע המאושפז במחלקת טיפול נמרץ, והכל בשל טענות שווא של ערבי שכמעט גרם למותו ח"ו".

עו"ד איתמר בן גביר המייצג את אחד המותקפים אומר בתגובה: "אם היה מדובר במקרה הפוך, סדר היום בישראל היה עוסק רק בנושא הזה, התקשורת היתה מורחת כותרות אדומות, המשטרה היתה מבצעת מעצרים וציפי לבני שמעון פרס ואפילו ראש הממשלה היו מגנים. אבל כשמדובר ביהודי שסופג אלה בראש, הצביעות חוגגת והתקשורת שותקת. אנו דורשים מהמשטרה למצות את הדין להגיש כתב אישום ולבקש את מעצרו של התוקף עד לתום ההליכים".

צפו בערבי מכה באכזריות רבה את היהודי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים