צפו:תלונה הוגשה כנגד השייח המסית

פנינו היום למשטרה בדרישה לחקור ולהעמיד לדין את השייח חאלד אל מוגרבי, אשר נשא בהר הבית דרשה מסיתה ובה העליל "עלילות דם" על היהודים.

דבריו של מוגרבי פורסמו בשבוע האחרון בכלי תקשורת בישראל ובעולם ועוררו סערה, וכעת אנו ממתנים לראות האם המשטרה תפעל נגדו.

יש כאן אדם שיושב במדינת ישראל ועושה פרופוגנדה חמורה נגד עם ישראל ותורת ישראל, ומשתמש בשקרים שגרמו במשך השנים נזקים עצומים ורדיפות כנגד עם ישראל, למרות שהדברים שקריים ומעוותים כל כך, אנחנו חייבים להגן על עצמינו, להפריך את טענות ההסתה ולהילחם במסיתים נגד העם היהודי, בפרט שההסתה נעשית מתוך הר הבית, וההפקרות שמדינת ישראל מאפשרת במקום הכי קדוש בעולם.

עו"ד מנשה יאדו מהארגון פנה למשטרת מרחב דוד ודרש לחקור את מוגרבי בגין הסתה לאלימות וגזענות, וכן בגין עבירת לשון הרע על ציבור.

נציין כי בשבוע שעבר הודיע המשטרה לעו"ד יאדו כי תלונתו נגד השייח עיסאם אמירה על הסתה לאלימות וטרור בגין דרשה שנשא בהר הבית, הועברה לבחינת הפרקליטות אשר צפויה להחליט האם הדברים עולים לכדי הסתה.

בנוסף, לפני כחצי שנה הגיש עו"ד חור אוריאל ניזרי מטעם הארגון תלונה כנגד השייח עומר אבו סארא בגין עבירות הסתה, וזאת בעקבות דרשות שנשא בהר הבית ובהן קריאה לרצח יהודים. בעקבות התלונה נעצר השייח, הוגש נגדו כתב אישום והוא הורחק מהר הבית.

קרדיט וידאו: מבט לתקשורת הפלסטינית.

Call Now Button