הוארך מעצרו של החשוד ברצח דסטאו ביסט

חדשות

עקבו אחרינו

רשימת תפוצה

אם ברצונך להכנס לרשימת התפוצה שלנו אנא הרשם כאן:

מאמרים האחרונים

2 קטינים נעצרו במהלך פינוי מאחז ביצהר – שוטר מג"ב תועד מכה בנשקו בראש אחד מהמוחים כוחות גדולים של מג"ב, צה"ל ויס"מ מפנים החל משעות הבוקר המוקדמות מבנה במאחז סמוך ליישוב יצהר בשומרון. במהלך הפינוי עצרו הכוחות שני קטינים כבני 16 ו-14, בחשד להפרת צו שטח צבאי סגור. עו"ד נתי רום מסייע לעצורים מטעם ארגון חוננו. הפינוי החל בסמוך לשעה 6:00 בבוקר, והכוחות טרם הצליחו לפנות את אחד מהנערים אשר מתבצר באמצעות מתקן מיוחד במבנה. הכוחות פועלים במקום במשך שעות ארוכות עם כלי פריצה ומנסים לחלץ את הנער מהמתקן. מסביבם עשרות תושבים שבאו למחות כנגד הפינוי. התושבים מדווחים על אלימות מצד כוחות הביטחון. באחד מהמקרים תועד שוטר מג"ב מכה באמצעות נשקו את אחד מהתושבים שהגיעו למחות במקום. לפחות 3 מהתושבים נפגעו מאלימות כוחות הפינוי.

עו"ד חיים בלייכר מחוננו "רצח של יהודי במהלך פרעות תשפ"א בעיר במרכז הארץ, חייב לזעזע את אמות הסיפים"

בימ"ש השלום בראשל"צ האריך לפני זמן קצר את מעצרו של החשוד ברצח דסטאו ביסט בעיר רמלה במהלך ימי מבצע שומר החומות. מעצרו של החשוד הוארך עד ליום שני. חלק מבני משפחתו של ביסט הגיעו יחד עם עו"ד חיים בלייכר לדיון הארכת המעצר.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמלווה את המשפחה במימוש זכויותהם כנפגעי עבירה מסר לאחר הדיון "כפי שהמשפחה טענה בתחילה, החשד לרצח מתחזק, אנו מקווים שעתה ימוצה הדין עם הרוצחים וכל המסייעים להם. כבר עתה כדאי להפיק לקחים להבא שכל אירוע אלימות מסוג כזה שמכוון לעבר יהודים ללא כל סיבה, יש לחשוש ולחקור כאירוע ביטחוני ולפעול בהתאם. רצח של יהודי במהלך פרעות תשפ"א בעיר במרכז הארץ, חייב לזעזע את אמות הסיפים ועל השב"כ והמשטרה לעשות הכל, אבל הכל כדי שכלל השותפים ברצח יעמדו לדין".

Call Now Button