יו"ר הארגון: סמוטריץ לא שתק בשב"כ. זהו שקר – בשב"כ שכחו מזכויות של יהודים

חדשות

עקבו אחרינו

רשימת תפוצה

אם ברצונך להכנס לרשימת התפוצה שלנו אנא הרשם כאן:

מאמרים האחרונים

2 קטינים נעצרו במהלך פינוי מאחז ביצהר – שוטר מג"ב תועד מכה בנשקו בראש אחד מהמוחים כוחות גדולים של מג"ב, צה"ל ויס"מ מפנים החל משעות הבוקר המוקדמות מבנה במאחז סמוך ליישוב יצהר בשומרון. במהלך הפינוי עצרו הכוחות שני קטינים כבני 16 ו-14, בחשד להפרת צו שטח צבאי סגור. עו"ד נתי רום מסייע לעצורים מטעם ארגון חוננו. הפינוי החל בסמוך לשעה 6:00 בבוקר, והכוחות טרם הצליחו לפנות את אחד מהנערים אשר מתבצר באמצעות מתקן מיוחד במבנה. הכוחות פועלים במקום במשך שעות ארוכות עם כלי פריצה ומנסים לחלץ את הנער מהמתקן. מסביבם עשרות תושבים שבאו למחות כנגד הפינוי. התושבים מדווחים על אלימות מצד כוחות הביטחון. באחד מהמקרים תועד שוטר מג"ב מכה באמצעות נשקו את אחד מהתושבים שהגיעו למחות במקום. לפחות 3 מהתושבים נפגעו מאלימות כוחות הפינוי.

בתגובה לדבריו של סגן ראש השב"כ לשעבר ומועמד מפלגת כחול לבן יצחק אילן אשר כינה את חבר הכנסת סמוטריץ מחבל יהודי קורא הבוקר יו"ר הארגון שמואל (זנגי) מידד לשמור על שיח נקי – "שימוש בביטויים כמו "מחבל יהודי" על מי שמחה נגד גירוש היהודים מגוש קטיף הוא פסול ומכוער, כפי שמי שמכנה את חיילי צה"ל 'יודונאצים' חורג מלגיטימיות השיח הציבורי.

אני קורא לשמור על רמת שיח מכבדת, גם כלפי קרבנות הטרור וגם כלפי המתמודדים,ולא לערב פוליטיקה בזכויות אדם בסיסיות."

בנוסף תוקף מידד את אנשי השב"כ על הפרת זכויות יהודים "ידוע שאנשי השב"כ שכחו את הכלל שכל אדם זכאי עד שיוכח אחרת, אבל הוא תקף גם לגבי ח"כ סמוטריץ. שאגב לא נכון שהוא שתק בחקירתו, זהו שקר, הוא דיבר והכחיש, לא הוגש נגדו כל כתב אישום והתיק נגדו ונגד חבריו נסגר.

כנראה שבדמוקרטיה של יצחק אילן וחבריו בשב"כ ליהודים אסור להפגין ולמחות בישראל כנגד גירוש של אלפי אזרחים מביתם, וכל מפגין מיד מתמתג כמחבל יהודי, לצערנו עד היום זו הלוגיקה של בכירי השב"כ, וזכויות רבות של יהודים נרמסות בשל כך וחוקרים מרשים לעצמם לענות את אחיהם באופן אכזרי."

נציין כי ערב ההתנתקות במהלך מעצרם בשב"כ יוצגו ח"כ סמוטריץ וחבריו ע"י עורכי הדין של ארגון חוננו.

 

Call Now Button